Jak jsem se stal "akvaristou" + vstahy do budůcna

13. 03. 2013 | † 25. 03. 2013 | kód autora: xpS

13.3.2013

Tuš vitejte zas,

po dlůhéj době sem se dostal ke kompjůtru a včíl možu konečně napsat svoje zážitky.

Od minula uběhla nějaká doba, tuš mám teho dost na popsátí, ale problém je ten, že si šecko nepamatuju, tuš tak si dyštak spomenu někdá příště.

Nu, zkusím si na šecko spomenůt.

Předminulej pátek sem šel zase kdesik do harému. Robil som věci keré bych tu raději nerozváděl, bo sa za ně aj trošku stydím a chtěl bych na ně zapomenůt (trošku demoliční četa, vyhozený pojistky a další kraviny). Možná bych eném naznačil, že po mě vyjel jakésik asik třicetiletej chlap a chtěl se bit. Keď si zbylé 5 kamošů stuplo, toš sme sa mu slušně snažili vysvětlit že nás je šest a on je sám. Ne a né to pochopit, a po chvilce sme ho drapli a hodili před hospodu. Nikdo nepřišel k urazu. Jenomže ten jeleň nás tak nahecoval, že sme začali békat jeden přes druhého a chtěli nás vyhodit z hospody. Tuš sme rači zaplatili a šli do harému. Nahecovaní jak sviňa sme vběhli do katakomb (zakázaný prostory kde sa dá ukráct chlast) a začali sme tam běhat jak šílení, občas sme do něčeho omylem žduchli a rozbili, ale jsem si jistej, že to bylo omylem. Zbytek si nechám pro sebja bo to chcu zapomenůt tak to ani nezapíšu. Potém sem sa objevil doma a na poličce se zjevilo nějakých 9 popelníků. Zajímavá sbírka. Nevím co s tým bo u nás nigdo nekůří. Tuš to asi porozdávám.

Potém sa nic zajímavého nedělo, během týdňa práca, tam som sa naučil kontrolovat pár projektů, nic co by stálo za řeč, prostě klasickej tejden v práci. Potém jakoby zázrakem tu byl pátek, ale já sa ráno nepřeslíkám do pracovního kvádra, ne ne ne. Jel som na školení do Baťovýho městečka, do Zlína. Fajné město, jenom a téj jeho ulici som napočítal 20 automobilek. Tuš mě do neděle školili a v nedělu TEST! Kurnik šopa! Sice sem sa učil jak blázen, ale za 2 dny sa naučit 140 stran o převozu nebezpečnýho materijálu, plus 20 stran o radijoaktivním materijálu, to néni žádná prdel. A popravdě vám řeknu, připadlo ně to těší než maturita  Ale zvládl sem to! Keď som to chtěl odevzdat, toš ňa můj bigboss zadržal a vrazil předemňa papír, tuš sem napsal test aj jemu a když to samé pak udělal eště jeden kolega tuš sem seděl dokud nevyprší čas a radil šeckým naokolo. Tuš ja su taková dobrá dušička co má srdíčko na pravém místečku.

Tuš tak som prodrbal víkend, ale su rád, bo keby som na to školení nešel, tuš bych projel zas nějakejch patnácet za ten pátek.

Potém v pondělí v práci ně šecí chválijů jak su jejich želísko v ohni, že bezemňa by to nedali a tak. Možná bych to opravil, bezemňa by to museli aspon skusit napsat a ne ně podstrčit test pop paprče.

Ináč prej tohle byla procháska žůžovou zahrádkou, oproti temu co mě čeká. Příští týdeň som měl ít na dvojkový skůšky Kapilární, potém začátkem května na dvojkový Magnetické, ale tyto dvě ně padly bo maj plnej kurs. Koncem května na dvojkový Rengénářský., teho mám aj trošičku strach a pak v září na dvojkový Ultrazvukový, z toho mám kurnik pořádné strac...

.... Až sa ně bude chtět vysvětlím co je to jedničkový, dvojkový a trojkový.

V úterý školení referentů, tuš možu sa prohánět služebníma kárama oficijálně. Pak sa dozvím, že  ve středu mám íst fachčit jakésik sváry na průsak (dělá sa to takovýma sklíčkama keré pripomínajů akvárko), tuš som dneskaj jel s kolegů co ňa to naučil, a zitra (tedy ve čtvrtek) idu už sám samotinkej (tak som sa teda stál oficijálně akvaristou). Je to docela bžunda kontrolovat svary a pak svářečů dodrbat, že to majó pórovitý nebo děravý ať to spravijů, že aš to budů nět tak sa stavím to zas zkontrolovat. Sice je to trošku náročný, ale mě to baví. Lepčí než keď som byl zatrest na obrobně. Sice sa tam mohlo chlastat jak o život, bo nehrozilo že bych měl nějakej výjezd mimo firmu, ale ta práca byla otřesná. Nějaký zabírání špon, měnění plátků, to bych možná eště snésl, ale jak mě to jednů chytilo za rukáv a málem ně to uškublo ruku, tuš to žádné takové, šel sem za nejvyšším bigbossem ať ně dá inde a jelikoš su velice přesvěčivej, tuš som ho ukecal. Mysím, že na chvilku aj zapochyboval jak mu můj bigboss u kerého su včíl, řekl, že ně posílá na 3 měsíce do Práglu na ty kontrolorský skůšky které výjdou nějak kolem stopadesáti tisíc korunek. Ten nejvyšší bigboss totiš prej trošku sedí na penězách, ale ně to je jedno, já sem mu vděčnej, že som mohel tam kde su včíl a ne šaškovat kdesi u soustruhu bez pazůry.

 

Ináč sa chystám pořizovat nějaků mašinku, nejspíš Ducati, ale mám skušenost jen na sestřiném skůtříku 150, a na svojí babetě na ryby, tuš první kůpím asi něco na čem sa naučím, něco slabšího, Kawasaki Nindža dvětapadesát by asi stačilo, a esi přežiju, tuš pořídím nějaků silnější.

Dál ně napadlo, že bych si mohel konečně najít nějakej trvalejší vztah. Kalit v harému ně nejak už nebaví a jednorázové skoumání bab ně také jaksi přešlo. Začínajů ně popadat otcovský sklony. Neříkám že su nějakej starej vůl, ale za chvilku ně potáhne na třicítku a já eště nikdy žádnou babu neseznámil s rodičama. První mosím vyřešit bývání, nemožu si k rodičom nakvartýrovat paničku s miminem. Včul ně napadlo, keby ve mě firma viděla perspektivního pracanta se kterým sa počítá do budůcna, mohli by ně nabídnůt byt za pár kaček jak to někdy umňá. Našetřený něco mám, ale na byt je to málo bo tuto ty králíkárny stojá přes milijón a do teho mám eště daleko. Keby sme na to byli dvá, tuš to by byla iná. Ale kde najít tu pravů se kterů sa nerozejdu po první hádce?

V harému? Možná, ale to som párkrát skůšal a nic dobrého z teho nikdy nebylo.

Seznamka?  Na seznamky nejsu.

V práci? Tam sú samé staré pro mňa, věčinů přes třicat. Jako sů to krasavice, ale já raději aby byla mladší odemňa. A než sa to prostřídá za nějaké mladší, to už budu nad hrobem. Ikdyš ty brigádnice... Uvidíme v létě

V hospodě? Baba kerá pije moc piva, to není nic pro mě. Nelíbí sa ně kdyš baba pije pivo nebo nějaký čistý tvrdý, to je pro chlapi. Baba má pit třeba Frisko nebo nějaké míchané tvrdé. Což ně přivádí na další nápad.

V baru? Do barů moc nechodil ale vyskůžám.

V obchodě? To skušel jeden kamoš, povedlo se mu sbalit prodavačku, docela krásnou, mladou brigádnicu ale než mu stačila dat kontakt tak ju poslal vylučovacím směrem a vysmál se jí. Blbec

Možná skusím nějaků sbalit v Práglu na školení. Mám tam par kamarádů keré znám ze srazů, tuš bysme zašli do harému a nějaké našli. Kdyš to nevýjde tak to skusím u nás, nejlíp na nějaké oupen ér akci. Coš mi připomíná, že brzi bude pálení čarodějnic. První akce pod širákem už je skoro v dohledu. Ježiš já teho mám eště před sebů!

No néni jak mě, Sé!

...


...

Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.